שאלות ותשובות

להלן שאלות נפוצות שנשאלו:

 

  • קל למצוא מוצרים ומבחר אינסופי- מציאת מוצר באינטרנט היא הרבה יותר קלה מאשר לחפש אותו בחנות מקומית,באתר אופטיקה איי סי תוכלו לחפש בקלות כל מוצר (משקפיים, עדשות מגע, מוצרים נלווים...), ע"י שימוש במנוע החיפוש של האתר. במידה והמוצר לא קיים ניתן לשלוח מייל או להתקשר וצוות החנות ימצאו את המוצר עבורכם.
  • חיסכון בזמן- מבלי לצאת מהבית ומבלי לחפש חניה פשוט ניתן להזמין בלחיצת כפתור והמוצר יגיע עד איליכם. האתר פעיל 24 שעות ביום .

             שירות לקוחות עובד:

              א-ה 19:00- 9:00

            שישי וחגים - 14:00-09:00 (הרצל 75 - נהריה)

  • חסכון בכסף -  המוצרים באתר נמצאים במחירים זולים יותר מהמחירים בחניות המתחרים.

ניתן לבצע בדיקה בשלושה אופנים:
א- לתיאום בדיקת ראייה באופטיקה איי סי (חינם לרוכשים בחנות) רח הרצל 75 נהריה.
ב- בדיקה אצל רופא עיניים בדיקה כזו לרוב לא כרוכה בתשלום.
ג- בדיקה אצל אופטומטריסט פרטי ( בדיקה כזו לרוב כרוכה בתשלום).

 

יש לבצע בדיקת עיניים אחת לשנה אצל אופטומטריסט ו/או רופא עיניים.

בבדיקה ניתן לבדוק את בריאות העין,לצלם את המקטע הקדמי של העין ולוודא שאכן ניתן להמשיך להרכיב עדשות מגע.

ניתן לבדוק גם כן את הלחץ התוך עיני IOP שהיא בדיקה מצילה ראייה. ( ניתן לבצע בדיקת לחץ תוך עיני באופטיקה איי סי ללא צורך בטיפות הרחבת אישונים ו/או פגיעה בעין).

  • להזמין ישירות דרך האתר וקבלת אישור רכישה.
  • הזמנה טלפונית לנציגי החברה אשר ישמחו לתת לכם מענה תוך זמן קצר.

העדשות מתאימות לכל מי שסובל מלקויי ראייה אשר מתאים להרכבת עדשות מגע, לאנשים שמתעסקים בפעילות ספורטיבית וגם כן ישנם עדשות שמתאימות למקרים מיוחדים שלא ניתן לתקן דרך משקפיים, ישנם גם עדשות צבעוניות אשר מעניקות גם שינוי קוסמטי, וגם תיקון ראייה.

זמן האספקה נע בין 3-15 ימי עסקים, וזה תלוי אם המוצר נשלח בדואר רשום או ע"י שליח עד הבית, או דרך EPOST (לוקר ליד הבית). משלוח דרך דואר רשום עלול להתארך לפעמים מעבר לזמן הנקוב בהתאם לזמני האספקה המקובלים בדואר ישראל.

*יתכנו עיכובים למוצרים תוצרת ח"ול.

כן בהחלט ניתן להחליף מוצרים באריזה מקורית סגורה ותקינה בתנאי שהתוקף שלה לפחות שנה (ראה תקנון).

לעדשות מגע ומשקפיים יש אחריות במידה וקיבלת את המוצר ונתקלת במוצר פגום, ואז יש לשלוח פנייה למייל: 

info@eye-c-optic.co.il ואנו נטפל בפנייתך.

עדשות מגע יומיות (חד פעמיות)- הן עדשות להרכבה חד-פעמית (הידרוג'יל, או סילקון הידרוג'יל) עדשות מסוג זה הן בעלות עבירת חמצן גבוה יותר וגם כן דקות במיוחד עם מרכיב לחות מוגבר, וקיימים סוגים שונים של עדשות יומיות לבעלי מרשם ספרי וצילנדר, וגם כן עדשות צבעוניות לשינוי גוון העין. עדשות מגע מתאימות לרוב האנשים ובמיוחד לאנשים שעוסקים בפעילות ספורטיביות או פעילות חוץ.  עדשות מגע דו שבועיות– תקופת השימוש בהן נעשית עד לתקופה של שבועיים, כאשר בכל לילה יש להסירן ולהשרות אותם בתמיסה המתאימה.

עדשות מגע חודשיות– תוקף השימוש בהן הוא עד חודש ימים. יש להסירן כל יום ולהשרות אותן בתמיסה מתאימה. לעדשות מסוג זה יש מגוון גדול של סוגים:

- עדשות חודשיות ספיריות 
 - עדשות חודשיות עם צילנדר
- עדשות חודשיות מולטיפוקל
-  חודשיות צבעוניות (עם ובלי מספר)

העדשות עשויות מחומר הידרוג'יל וגם כן סילקון הידרג'יל דבר המשפר את נוחות ההרכבה שלהן, ומגביר את עבירות החמצן והלחות.

עדשות מגע צילנדריות- עדשות אלה נועדות לתיקון ראייה לסובלים מבעיה הדורשת תיקון צילנדר, הם עשויות גם מחומר הידרוג'יל או סליקון הידרוג'יל יש מהן עדשות לתיקון יומי, חודשי, דו שבועית ודו חודשיות.

עדשות מולטיפוקליות- עדשות לתיקון ראייה מרחוק וקרוב עשויות מחומר הידרוג'יל וסליקון הידרוג'יל מתאימות לשימוש יומי וגם חודשי.

עדשות צבעוניות- עדשות לשינוי גוון צבע העין הטבעי מתאימות לשימוש יומי ו גם חודשי, ניתן להזמין אותם עם ובלי מספר.

 לעדשות המשקפיים חשיבות מכרעת באיכות הראייה ובמראה המשקפיים, כיום יש בשוק מגוון סוגי עדשות למשקפיים וכמובן גם המחירים משתנים בהתאם. חשוב להתאים את עדשות המשקפיים לפי צרכי הלקוח ומאפייניו ובהתאמה מלאה למשקפיים שלו. כיום יש בשוק שתי קבוצות עיקריות של עדשות למשקפיים עדשות חד מוקדיות ועדשות רב מוקדיות כגון (מולטיפוקל, ביפוקל), את העדשות מיצרים ממגוון רחב של חומרים עם דחיסות ושבירת אור שונה, וגם כן עובי העדשה משתנה בהתאם לפרמטרים כמו: גודל המסגרת, צורת המסגרת, סוג העדשה ו המרחק בין העיניים. 

  • עדשות חד מוקדיות- כוללות מוקד אחד בלבד והם מיועדות לקריאה, לטווח בינוני או לראייה מרחוק.
  •  ביפוקל-עדשה אשר מספקת ראייה איכותית וברורה לשני טווחים מרחק ו קריאה. 
  •  אופיס- עדשה אשר מספקת ראייה ברורה לשני טווחים קריאה וביניים. 
  •  עדשות מולטיפוקליות- אשר מתקנות טווח ראייה מרחוק, ביניים, וקרוב.

כל עוד מקפידים על שגרת ההחלפה ועל הוראות הניקוי שנותן/ת האופטומטריסט/ית, ומגיעים לבדיקות סדירות, עדשות המגע יכולות להיות אפשרות בריאה לתיקון ראייה.

עדשות מגע לא יכולות להידבק לעין כאשר מקפידים על הוראות האופטומטריסט בנוגע להרכבתן, להסרתן ולטיפול בהן. רכישת מיומנות להסרת העדשות דורשת מעט סבלנות ותרגול. זכור להסיר את העדשות לפני השינה, ואם אתה מרגיש תחושת יובש - נסה להשתמש בטיפות הרטבה לפני הסרתן.