מולטיפוקל צייס - Zeiss

מולטיפוקל צייס - Zeiss

מולטיפוקל צייס - Zeiss

    טווח המחירים הוא בין 1900 ש"ח לזוג עדשות מולטיפוקל באינדקס 1.5 עם כל הציפויים, ויכול להגיע עד 6000 ש"ח לזוג עדשות מולטיפוקל מסוג מתקדם במיוחד.

   עדשות מולטיפוקל (המכונות גם עדשות רב-מוקדיות) הן עדשות בעלות יותר מ-3 מוקדים, המאפשרות ראייה טובה וחדה לכל המרחקים – קרוב, רחוק ומרחק ביניים, ומציעות מעבר חלק ונוח בין הטווחים השונים.

עדשות מולטיפוקל מתאימות לאנשים מעל גיל 40 או בגיל הפרסביופיה שמרכיבים משקפי ראייה למרחק אך מרגישים בהידרדרות ממושכת גם בראייה מקרוב, או לאנשים שמחפשים אחר פתרון אופטי למספר טווחים ומרחקים. כך, למעשה, עדשות מולטיפוקל מאפשרות לאנשים שמחזיקים בשני זוגות משקפיים לצרכים שונים, לקבל מענה מספק וכולל בזוג משקפיים אחד.

בשוק ניתן למצוא מגוון עדשות מולטיפוקל, הנבדלות זו מזו בהתאם לאיכות העדשה, המעבר בין המוקדים, איכות חומרי הגלם ואיכות ציפוי העדשה. לכן, התאמת העדשה צריכה להתחשב בצרכים הייחודיים של מרכיב משקפי המולטיפוקל, סגנון החיים שלו ותחומי העיסוק.

כך, למשל, לאדם המבלה את מרבית זמנו מול המסכים הדיגיטליים יתאימו עדשות מולטיפוקל מסוג אחד, בעוד שלאדם המבלה שעות רבות בנהיגה ברכב יתאימו עדשות מולטיפוקל מסוג אחר.

 

   ישנם 4 סוגים של עדשות מולטיפוקל צייס. Precision Pure – עדשת מולטיפוקל בסיסית, עדשת Precision Plus ועדשת Precision Superb – הכוללות את טכנולוגיית Frame Fit, המתאימה את חיתוך העדשה לצורת המסגרת של המשקפיים ומונעת פגיעה באזורי הקריאה, וכן את טכנולוגיית Adaptation Control, המחשבת את הרגלי תנועת העיניים ותורמת להסתגלות מהירה יותר. העדשה המתקדמת ביותר היא עדשת Individual 2, הכוללת לצד הטכנולוגיות הללו גם את ה-IndividualFit, טכנולוגיה המאפשרת לבחור בין עיצובים שונים בהתאם לפעילות של מרכיב המשקפיים, וכן את טכנולוגיית ה-Luminance Design, המתחשבת בשינויים בגודל האישונים ובתנאי התאורה.

כל סוגי עדשות המולטיפוקל של צייס מתבססים על טכנולוגיית ה-Digital Inside, שנותנת מענה בעולם הדיגיטלי שבו אנו חיים ומספקת ראייה חדה ונטולת מאמץ. למעשה, הטכנולוגיה הזו מתחשבת בכל המרחקים השונים וזוויות הראיה, כך שניתן לקבל חווית ראייה אופטימלית ונטולת מאמץ בכל אחד מהשימושים היומיומיים: צפייה בטלוויזיה, גלישה במחשב או בסמארטפון וקריאה בחומרים מודפסים, כגון עיתונים או ספרים.

כמו כן, כל עדשות המולטיפוקל של צייס מגיעות עם ציפוי חדשני ומתקדם המכונה DuraVision Platinum. הציפוי הזה הוא בעל 9 שכבות דקות וצפופות במיוחד, המוצמדות בקשר יוני. כך, העדשות הופכות לקשיחות, חזקות ועמידות יותר, קלות יותר לניקוי, פחות רגישות להשתקפויות ודוחות אבק.

התאמה מוצלחת של עדשות מולטיפוקל אינה דבר של מה בכך, היות וכל נקודה על פני העדשה משקפת “מספר” אחר. לכן, על מנת שהתאמת העדשות תהיה אופטימלית יש לגשת לאופטומטריסט מומחה שיעשה את ההתאמה על בסיס הצרכים הייחודיים, סגנון החיים ותחומי העיסוק של מרכיב המשקפיים.

 

טכנולוגיית UVProtect

קרינת UV (אולטרה סגולה) נוכחת תמיד. לאורך כל השנה, במשך כל היום, בחורף ובקיץ, בתנאי שמש ואף בתנאי עננות. לקרני UV השפעות חיוביות על בני אדם, הן למשל מעודדות ייצור של ויטמין D. אך למרבה הצער, חשיפה ממושכת לקרניים האולטרה סגולות מציבה בפנינו כמה סיכונים בריאותיים חמורים. לא משנה מה תהיה הסיבה, או מה יהיו תנאי מזג האוויר, תמיד תהיינה שם קרני UV . הן אמנם בלתי נראות, אך חשיפה ארוכת טווח לקרני UV עלולה לגרום נזק חמור לעיניים ולעור שמסביבן.

חדש מצייס! סטנדרט חדש בבריאות העין עם הכנסת הגנה מלאה מפני קרני UV בכל עדשות הפלסטיק.

העדשות של צייס תספקנה הגנה מפני קרני UV באורך של עד 400 ננומטר, לפי התקן של הגנת UV שהוגדר על ידי הועדה הבינלאומית להגנה מפני קרינה בלתי מייננת (ICNIRP) וארגון הבריאות העולמי (WHO). זהו תקן גבוה מזה הנהוג בתעשייה אשר עומד על 380 ננומטר.

כל העדשות השקופות של צייס מקנות הגנת UV מלאה בזכות שתי הטכנולוגיות:

  1. ZEISS UVProtect המקנה הגנה עד ל- 400 ננומטר מקרני האור האולטרה סגולי הישיר המגיע מלפנים.
  2. ציפוי ZEISS Duravision UV המיושם בגב העדשה, מפחית את האור האולטרה סגולי הבלתי ישיר המשתקף בשטחה האחורי של העדשה.

צייס צועדת קדימה עם טכנולוגיית UVProtect המוטמעת כעת בכל הסדרות של העדשות בחברה. השילוב של שתי הטכנולוגיות האלו הינו הכרחי והוא המעניק את הגנת ה-UV המלאה.

טכנולוגית UVProtect של צייס מעניקה בפעם הראשונה יתרון מהותי למי שמרכיב משקפיים על פני מי שלא מרכיב משקפיים.

 

עדשות EnergizeMe

השימוש הרב שכולנו עושים במסכים (סמארטפון, טאבלט והמחשב האישי) גורמות לעיניים שלנו להתעייף ולסבול מ”מתח דיגיטלי”. אצל מרכיבי עדשות מגע, הבעיה עוד יותר חמורה.

עדשות הראייה EnergizeMe של צייס הן הפתרון למתח זה, הן מרעננות את מערכת הראייה ומאפשרתך לך להמשיך בשגרת יומך.

בישראל חיים כ- 250,000 מרכיבי עדשות מגע. מחקר שנערך ע”י מכון המחקר “מדגם”, מצא כי 87% ממרכיבי עדשות המגע בישראל מרכיבים גם משקפיים והסיבה המרכזית להרכבת המשקפיים הן תחושת עייפות בעיניים.

מחקר שערכה חברת צייס מצא שלמעלה מ- 90% ממרכיבי עדשות מגע שניסו את עדשות EnergizeMe דיווחו על עיניים רעננות יותר ומתח מופחת בעיניים.

החדשנות של עדשות EnergizeMe מבוססת על 3 אלמנטים:

  1. עיצוב ומבנה העדשה – מותאם לצורכי הראייה הספציפיים של מרכיבי עדשות מגע ובכך מפחית את המתח על העיניים לאחר שימוש בעדשות מגע.
  2. ציפוי BlueProtect– ציפוי זה, הנמצא על 2 צדדי העדשה, עוזר במניעת סנוור דיגיטלי ובמניעת מתח עיניים נוסף, אשר נוצר כתוצאה מהאור הכחול שנפלט מהמסכים הדיגיטליים ומאור מלאכותי.
  3. טכנולוגיית Digital Inside– הטכנולוגיה החדשנית הזו פותחה במיוחד בכדי ליצור עיצוב עדשות אופטימלי למרחקי קריאה של טקסטים מודפסים סטנדרטים (38 ס”מ) ומכשירים דיגיטליים (35 ס”מ), דבר אשר עוזר למנוע מתח נוסף על העיניים.

 

 

ZEISS PhotoFusion

יותר צבעים לבחירה, אותם ביצועים מעולים.

עדשות PhotoFusion נוצרו על-ידי המומחים של ZEISS Vision Care בתגובה לביקוש הצרכנים לעדשות בעלות גוון משתנה המגיבות מהר יותר לתנאי הסביבה.

יציאתן לשוק של עדשות PhotoFusion ב-2011 החייתה את שוק העדשות המתכהות,המציעות שיפור משמעותי בנוחות המשתמש ומהוות מקדם מכירות משמעותי בעסק.

מהירות ונוחות
עדשות ZEISS PhotoFusion מסתגלות במהירות לעוצמת האור – לנוחות רבה יותר בשימוש יומיומי.
מתכהות תוך 15-30 שניות.
מתבהרות חזרה עד T 70% תוך 3-8 דקות.

נוחות
עדשות ZEISS PhotoFusion – בהירות מאוד בפנים וכהות מאוד בחוץ באור השמש – לראייה אופטימלית בכל זמן.
מצב בהיר: T 93%
מצב כהה: T 11%

עמידות
עדשות ZEISS PhotoFusion שומרות על עמידות הצבע – לשביעות רצון לאורך זמן.
שמירה על ביצועים גבוהים של שינוי גיוון צבע.

צבעוניות
עדשות ZEISS PhotoFusion שומרות על עקביות צבע מעולה – לאיכות ראייה טבעית.
מבטיחות ראייה חדה ואטרקטיבית במעבר מתאורת פנים לתאורת חוץ ולהיפך.

הגנת UV
עדשות ZEISS PhotoFusion מספקות הגנה מלאה בחשיפה לקרינת UV
הגנה מלאה מקרניים אולטרה-סגולות באורכי גל של עד 400 ננומטר.

הגנת אור כחול
חסימה של לפחות 20% (31% בעדשות בצבע אקסטרה אפור) מהאור הכחול המזיק בתנאי פנים, יותר מפי שניים מעדשות ראייה רגילות, וקרוב ל 90% מהאור הכחול בתנאי חוץ.

 

בהירות חדה בפנים – כהות מאוד בחוץ. ZEISS AR (אינדקס 1.5 עם ציפוי מונע סינוור ) .

ניתן להשיג בצבעים הבאים:

אפור:
הצבע הנבחר בכל העולם בעדשות בעלות גוון משתנה.
מצב בהיר ספיגה מינימלית 7%
מצב כהה ספיגה מקסימלית 89%

חום:
העדשה המועדפת על משתמשים רבים לצבעים מלאי חיים.
מצב בהיר ספיגה מינימלית 7%
מצב כהה ספיגה מקסימלית 89%

אקסטרה אפור – חדש!:
עוד גוון אפור לבחירה – עדשות בגוון אפור כהה במיוחד,
המתאימות לאזורים חמים.
מצב בהיר ספיגה מינימלית 9%
מצב כהה ספיגה מקסימלית 92%

פיוניר – חדש!:
עדשת שמש במראה קלאסי אפור-ירוק.
מצב בהיר ספיגה מינימלית 7%
מצב כהה ספיגה מקסימלית 91%

כחול – חדש!:
צבע חדש המהווה תוספת מעניינת ומרגשת לקו העדשות הפוטוכרומטיות.
מצב בהיר ספיגה מינימלית 7%
מצב כהה ספיגה מקסימלית
89%

 

פתרונות ZEISS AdaptiveSun

עדשות שמש חכמות המסתגלות לשינויי תאורה.

פתרונות ZEISS AdaptiveSun הם החידוש האחרון של צייס בעדשות משקפי השמש והם מצטרפים לתיק המוצרים הגדול של ZEISS.

המדענים והמהנדסים של ZEISS הכניסו בעדשות אלה טכנולוגיה המבוססת על תכונות פוטוכרומטיות ומאפשרת הסתגלות חכמה של גוון העדשה לרמת החשיפה לקרינת UV. הטכנולוגיה הפוטוכרומטית הרב-שימושית מבוססת על טכנולוגיית PhotoFusion מבית ZEISS , ומבטיחה נוחות וראייה צלולה גם תחת תנאי תאורה משתנים.

זה אומר שעדשות משקפי השמש מסגלות אוטומטית את עוצמת הצבע שלהן, מגוון כהה מאוד תחת אור שמש בהיר עד גוון כהה קלות ברמות נמוכות יותר של חשיפה לאור שמש. נוסף לכך הן מספקות הגנת UV מלאה, והגנה חזקה מפני אור וסינוור. גם טכנולוגיית ZEISS AdaptiveSun Polarized התווספה למגוון המוצרים.