מולטיפוקל שמיר -  SHAMIR

מולטיפוקל שמיר - SHAMIR

טווח המחירים נע בין 549 ש"ח לזוג עדשות מולטיפוקל עד 4500 ש"ח לזוג עדשות מולטיפוקל מהכי מתקדמות בעולם, שעשויות מחומר גלם מיוחד שחוסם את האור הכחול (UV).

שמיר תעשית אופטיקה יוצרים מחדש ראייה מושלמת

שמיר, נוסדה בשנת 1972 כיצרנית עדשות ביפוקל,

עברה במהירות לפיתוח עדשות פרוגרסיביות, מדורגת בין עשרת יצרני העדשות המתקדמות בעולם.

כיום שמיר מפעילה שתי מעבדות ייצור לעדשות חצי גמורות ותבניות בישראל ומפעילה 16 מעבדות ברחבי העולם, עם כוח עבודה של כ-2,100 עובדים. בחודש יולי 2011 נוצר מיזוג עם אסילור המחזיקים 50% ממניות החברה והפכה לחברה פרטית בבעלות משותפת.

שמיר, שהבינה את יכולותיה לחדשנות, החלה לפתח נתיב של פיתוח טכנולוגי חדשני שהוביל לייצור מוצרים חדשניים בתחום האופטיקה.

שמיר תמשיך להוביל את שוק ישראל תוך מתן דגש על חדשנות, מקצועיות, ואמינות .

טכנולוגיה

שמיר הינה חברה חדשנית בתחום האופטיקה.

בזכות טכנולוגיות פורצות דרך והמומחיות שלה, שמיר הפכה למנהיגה בעולם בתחומי הספורט ועדשות מותאמות אישית המבטיחות נוחות מיטבית יחד עם חדות ראייה בכל מרשם ובכל סוג מסגרת. טכנולוגיות הייצור החדשניות של שמיר הופכות אותה גם למובילה באספקה מהירה של עדשות איכותיות.

Eye-Point Technology® III

   רוחב שדה הראייה בעולם האמיתי, המתקבל דרך עדשה, משתנה בין מרשמים ובפרט בין עדשות חיוביות ושליליות בשל שבירת קרני האור. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת תכנון אופטי הלוקח בחשבון את רוחב שדה הראייה לאזורים השונים כפונקציה של המרשם.


בפועל ניתן לכוון לשדות הראייה במרחקים שונים. עם הגדרת גודלו האמיתי של האובייקט, הטכנולוגיה מאפשרת לדמות תמונות מהעולם האמיתי, ובכך לתכנן עדשות המספקות חווית ראייה משופרת לכל פציינט, ללא תלות במרשם או בבחירת המסגרת.

™Natural Posture

  

עדשות פרוגרסיב מאופיינות בצורך לחפש את אזור החדות בעדשה לצורך שימושי ביניים או קריאה. על פי רוב מלווה החיפוש בתנוחת ראש לא טבעית או הנעת הידיים האוחזות באובייקט מעלה או מטה באופן פחות נוח.

תכנון בעזרת Natural Posture מאפשר מיקום אופטימאלי של אזור הקריאה כך שבכל מרשם יפגוש הפציינט את האובייקט במיקום אופטימאלי על העדשה בתנוחת ראש/יד טבעית ככל האפשר.

™IntelliCorridor

בעולם עיסוקים מרובים ושונים, אנו רוצים לחוות ראיה מצוינת במרחקים וכוונים שונים, בהתאם לעיסוק הייחודי. עדשת פרוגרסיב אופטימאלית לשימוש יומיומי אינה מותאמת לצרכי הראיה של שחקן גולף למשל.

בעזרת IntelliCorridor , מתקבלת היכולת להתאים את קצב השתנות האדישן לאורך העדשה לשימושי הראיה השונים במשקפיים.

טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת לאנשי הפיתוח של שמיר שליטה על פרופיל האדישן תוך מתן דגש על הוליסטיות התכנון הכולל.

™As-Worn Quadro

 

הרחבת ההתאמה האישית של העדשה למסגרת ולמרשם באה לידי ביטוי בטכנולוגית   As-Worn Quadro. בעוד הטכנולוגיה הקודמת סיפקה מרשם מתוקן לנתוני המסגרת, הטכנולוגיה המשופרת לוקחת בחשבון את נתוני המסגרת גם באופטימיזציה של התכנון האופטי עצמו. למעשה התכנון האופטי הופך לרב ממדי, ומאפשר שמירה על חווית ראיה אחידה בכל סוגי המסגרות בנוסף לחדות הראיה האופטימאלית שהתקבלה בעבר.